Snoubenci Monika Leová a Martin Košín vyrazili do kina na sci-fi. (Zdroj: Herminapress.cz ) 9x FOTO

Monika Leová: Já a sci-fi? To si teď prožíváme naplno!

Na premiéru filmu Série Divergence: Aliance dorazila do Cinestar Anděl řada známých osobností. Mezi nimi nechyběl ani nedávno zasnoubený pár Monika Leová (24) – Martin Košín.

„My oba sice tenhle žánr máme rádi, ale na rozdíl od filmových hrdinů téhle série si ho prožíváme naplno. A není vůbec příjemný. Sháníme totiž byt, a to je teď pro nás to pravé sci-fi. Není to vůbec jednoduché. Hledáme, pátráme, zatím žádná sláva. Nic, co by nás oslovilo a když, tak jednání s případnými prodejci je docela děs. Bydlíme pořád každý jinde a už bychom konečně chtěli být spolu,“ téměř jedním hlasem uvedli snoubenci, na nichž bylo, přes dávku rozčilení, na první pohled patrné, že jsou párem v permanentních líbánkách.

„Je to pravda. Zásnuby jsem si užila v Austrálii nádherné a zhruba do roka a něco počítáme se svatbou. Pokud do toho nevlítne nějaká neočekávaná záležitost,“ s tajemným úsměvem prozradila Monika a dodala, že sňatek bude v Čechách a pak oba, už manželé, vyrazí na svatební cestu. Kam? 

„No kam jinam, než na místo činu. Tam, kde mě Martin požádal o ruku a navlékl zásnubní prstýnek. Do Austrálie. A půjdeme k tomu skalnatému útesu, který bude už navždy součástí našeho života,“ dodala zasněně Monika Leová.

Na projekci dorazil kromě zmíněných třeba i Michal Kavalčík s přítelkyní, Petr Kutheil rovněž s partnerkou, stejně jako David Gránský nebo Sabina Křováková a plejádu kumštýřů uzavřela modelka Lucka Smatanová, kterou doprovodila kamarádka.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

10. 3. 2016 15:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.