Monika Leová, Martin Košín (Zdroj: Archiv Evy Čerešňákové ) 8x FOTO

Monika Leová pustila snoubenci žilou. A to mají před svatbou

Missky Aneta Vignerová, Monika Leová, Hana Věrná i Eva Čerešňáková jsou už zkušené dárkyně krve a proto z dalšího odběru obavu neměly a rády šly bezplatně darovat krev. Snoubenec moderátorky Moniky Leové však zkušenosti s darováním krve neměl a na transfúzní stanici byl poprvé. I když odběr statečně zvládl, je pravda, že před svým prvním odběrem byl trošku nervózní a nesvůj. Při samotném odběru ho podporovala Leová, aby se prvodárce cítil dobře. 

„Krev jsem nikdy předtím nedaroval, ale když to Monča navrhla, neváhal jsem ani chvíli a hned jsem se rozhodl, že podpořím jak ji, tak dobrou věc. Navíc to bylo v pohodě, nebolelo to a určitě se příště přidám znovu,“ uvedl přítel Leové Martin Košín, který Moniku v letošním roce požádal o ruku. Svatbu plánuje pár na příští rok.  

Svatba je aktuálním tématem i Hany Věrné, II. Vicemiss ČR 2009, která je většinu roku v zahraničí se svým přítelem, úspěšným hokejistou Radkem Smoleňákem. Ten ji nečekaně požádal o roku letos při zahradním grilování za účasti nejbližších. „Bylo to nesmírně dojemné a hlavně ve chvíli, kdy jsem to absolutně nečekala, byla u toho i celá rodina. Tekly mi slzy dojetí a Radek byl dojatý také. Ten moment nikdy nezapomenu,“ prozradila ke svému zasnoubení Hanka. Vzhledem k povinnostem hokejisty svatbu již letos nezvládnou a nechávají tak veselku na příští rok.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

27. 6. 2016 13:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.