(Zdroj: Tatry Mountain Resorts, Jasna.sk ) 8x FOTO

Monika Leová řekla svému snoubenci v Tatrách ano!

Nečekané překvapení zažila známa modelka a moderátorka Monika Leová v Tatranském ledovém dómě na Hrebionku ve Vysokých Tatrách se svým přítelem Martinem. V ledové kapli si před zraky návštěvníků vyznali lásku a řekli symbolické ano. Exotická kráska se tak zřejmě potají chystá naplnit rčení: do roka a do dne. V lednu to totiž bude rok, kdy ji přítel požádal o ruku.

„Martin je muž mého života, můj nejlepší přítel a milenec. Našla jsem v něm nejlepšího životního partnera a říci mu ano je pro mě radostí. Přeji si strávit po jeho boku celý život. A vím, že bude skvělý. S ním si připadám opravdu šťastná a více si ani nemohu přát,“ zaznělo mimo jiné z Moničiných úst, když svému snoubenci vyznala lásku.

Pod ledovou kletbou repliky ledové kaple na Hrebienku zněla její slova jako v chrámu a přihlížející netajili dojetí.

„Monika je žena mého srdce. Před sedmi lety, když jsem ji potkal, se ze mě stal ten nejšťastnější muž. Má všechno, co jsem si kdy od ženy přál. Každy den s ní je pro mě jako malý zázrak,“ popisoval své city k Monice její snoubenec.

Chystá snad tento zamilovaný pár svatbu u našich východních sousedů? „Nejprve jsme s přítelem chtěli svatbu v létě, ale teď už na tom netrváme. V lednu jsme se zasnoubili, takže by nebylo od věci vzít se také v zimě, třeba i přímo v den našeho zasnoubení. A Tatry milujeme. Jsou překrásné. Klidně bych si tady svatbu dovedla představit," prozradila Monika Leová s tím, že ideálním místem k oddání by mohl být pravě Tatranský ledový dóm na Hrebienku ve Vysokých Tatrách.

Do Tater se Monika s přítelem vrací opakovaně. V Tatrách o víkendu odstartovala letošní zimní sezóna, kromě zábavy a relaxu ve wellness hotelu Grand Jasná letos poprvé oprášila Monika i snowboard, na kterém už jezdí skoro deset let. 

„Na prkně jezdím sice dlouho, ale vždycky jen dvakrát nebo třikrát za rok, takže zase tak velký profík nejsem. Mám pocit, že se učím pořád od začátku. Martin je ale instruktor snowboardingu, takže mi hodně pomáhá. Občas mě natočí a pak moje chyby probíráme někde u svařáku," prozradila modelka, která nyní věnuje nejvíce času škole. Chystá se na státnice na Vysoké škole ekonomické a pracuje na diplomce. Po škole by ráda podnikala v oblasti jídla a vína. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

6. 12. 2016 17:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.