(Zdroj: Herminapress.cz ) 8x FOTO

Monika Leová si nechala konečně depilovat nohy.Prořekla se, čím doživotně zmrzačila svého expřítele!

Monika Leová podědila vietnamské geny a jak je známo, těmto typům ochlupení na těle příliš neroste. Proto si Monika málokdy holí nohy a její přítel s chlupatější Monikou žádný problém nemá. Teď se ale modelka rozhodla zkoncovat s chloupky jednou pro vždy. Vyrazila do salonu Bello na perskou epilaci.

„Holím se klasicky žiletkou, ale jen když mě čeká přehlídka. Ochlupení mám hodně řídké,“ říká Monika.

Modelka teď hlásí zprávy a diváky tak zajímá spíše její obličej. Může si proto dovolit chodit do práce lehce zarostlá. „V práci to nevadí, nikdo pod zprávařský stolek nekouká. Kdybych si tam nechala zaplést copánky, diváci si toho nevšimnou. Ale jasně, že když mám přehlídku, oholím se,“ směje se Monika a také její přítel ji prý má rád s chloupky i bez. „Nenutí mě do žádných extrémů a když si týden neoholím nohy, nemá s tím problém. Má mě rád ve všech podobách,“ vypráví Monika.Pro jistotu ho však do salónu Bello vzala také.

Z výsledku procedury ale byla našená. „Tahle perská epilace byla příjemná. Ze začátku dost zvláštní pocit na nohách, ale jak jsem si zvykla, bylo to příjemné. Tu hmotu jsem si také osahala, připomínalo to nejdříve med a potom žvýkačku,“ vyprávěla Leová nadšeně po proceduře, která zamezí růstu chloupků po dva měsíce. „Líbí se mi, že je to přírodní a hlavně, že to nebolelo!“

Modelka Leová je tedy bez chloupků. Jak to má ale její přítel? „Ten moc chlupatej není. Můj bývalý měl ale chlupů hodně a donutila jsem ho to oholit, komplet celé tělo. No a teď mi to vyčítá, protože od té doby už se holit prostě musí. Má to doživotně,“ krčí Monika rameny s tím, že mu vlastně prokázala dobrý skutek.

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

22. 5. 2015 10:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.