Monkey Business (Zdroj: Archiv Monkey Business ) 8x FOTO

Monkey Business oslaví tento čtvrtek 17. narozeniny. Do Žlutých lázních přijde popřát i Jan Cina

Jarní část koncertního turné po klubech završí skupina Monkey Business už tento týden na tradičním narozeninovém koncertu v pražských Žlutých lázních. Open-air koncert se uskuteční 25. května od 19 hodin a nese podtitul "Kavárna de Luxe".  

Kapela Monkey Business přivítá na koncertě několik hostů, mimo jiné herce a zpěváka Jana Cinu, který si s kapelou také zazpívá. V roli supportu vystoupí skupina Lake Malawi. „Nerad bych všechny narozeninové hosty představoval dopředu, ale můžu slíbit, že se návštěvníci mají na co těšit,“ říká zpěvák Monkey Business Matěj Ruppert.

Skupina Monkey Business obdrží v areálu na břehu řeky Vltavy 25. května také Zlatou desku za album Sex and Sport? Never! a zároveň představí novou remixovou desku, která obsahuje 11 nových pohledů na skladby z alba Sex and Sport? Never!
Vytvořil jej producent a dlouholetý spolupracovník Monkey Business Ecson Waldes, který s tvorbou remixů oslovilmladé kapely a producenty. „Sami si vybrali, jaké písně chtějí podle svého gusta a stylu libovolně přepracovat. Výsledkem je pestrá a zábavná deska oscilující mezi klubovou elektronikou až po dub a jazz,“ říká Ecson Waldes. Jedinečné album vychází u společnosti Warner Music 19. května.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

24. 5. 2017 14:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.