Herečka Jana Plodková pokřtila kalendář pro děti s těžkým zrakovým postižením. (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Mrkejte, jak se Jana Plodková vymódila na křest kalendáře! Líbí se vám její outfit?

Ve výrazných brýlích, v nichž si libuje stejně jako v extravagantním oblečení, pokřtila herečka Jana Plodková (34) kalendář organizace Eda, která pomáhá rodinám dětí s těžkým zrakovým a kombinovaným postižením. 

„Organizace si mě vyhledala. Když si dámy z organizace o mně něco vyhledávaly, zjistily, že žiju s optikem. A tak se to hezky spojilo – že je to neziskovka, která pracuje s dětmi se zrakovým postižením, a já, že žiju s optikem a sama nosím brýle,“ popisuje Jana způsob, jakým začala s organizací spolupracovat.

Eda již čtvrtým rokem vydává charitativní kalendář na podporu své činnosti ve spolupráci se známými osobnostmi. Ty se pro tentokrát nechaly vyfotografovat s automobilovými veterány.

Akce se odehrála v prostorách nově otevřené restaurace Filipa Sajlera (36) v Jinonicích a fotografie populárního kuchaře, známého z televizního pořadu Kluci v akci, nesměla v charitativním kalendáři chybět.

Křtu se také zúčastnila například sólistka baletu Národního divadla Marta Drastíková, harfenistka Kateřina Englichová či zpěvačka Juwana Jenkins. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

9. 11. 2015 11:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.