You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
Podívejte se na nový videoklip Verony k songu Endless Day. (Zdroj: YouTube ) VIDEO

Mrkejte na nový klip Verony k singlu Endless Day, který se natáčel v Amsterdamu

Popová dvojice Verona představuje singl Endless Day. Skladbu doplňuje videoklip, který natáčel v září v Nizozemsku. Hudbu napsali Peter Fider a Markéta Jakšlová (30), tedy kapela Verona, a Viktor Dyk, text Markéta Jakšlová.

Natočené záběry nemají tvořit příběh, ale spíše krásnou atmosférou dotvořit náladu písně. Z klipu dýchá pohoda, radost a lehkost, což byl i záměr. „Režírování bylo v podstatě spontánní a situace a záběry se tvořily zčásti náhodně a zčásti jsme to vždycky společně nějak připravili a propracovali přímo na místě,” popsala pro Super.cz Markéta natáčení, které trvalo čtyři dny a probíhalo nejen v ulicích ikonického Amsterdamu, ale také na pláži v Zandvoortu nedaleko Haarlemu.

Princezna českých diskoték byla z natáčení nadšená. „Nálada celého natáčení byla naprosto pozitivní a plná entuziasmu, takže i přesto, že jsme točili vždy od rána až do setmění a každý den jsme večer padli za vlast, bylo to zároveň velmi nabíjející. Taky lidi ve městě byli moc příjemní a nesetkali jsme se s žádným odmítnutím, naopak byl každý nadšený, že točíme klip a chtěli si v něm hned zahrát,” líčí zpěvačka, která se v létě provdala za designéra Jana Plecháče.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

2. 12. 2015 20:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.