You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
Podívejte se na trailer k pokračování seriálu Akta X. (Zdroj: YouTube ) VIDEO

Mulder a Scullyová jsou zpět: Koukněte se na trailer k novým dílům seriálu Akta X

Fanoušky sci-fi seriálu Akta X jistě potěší trailer na šest nových dílů, v nichž se v rolích agentů FBI Foxe Muldera a Dany Scullyové objeví David Duchovny (55) a Gillian Anderson (47).

Seriál se vysílal v letech 1993 až 2002, měl na 200 epizod a nasbíral šestnáct televizních cen Emmy a pět Zlatých glóbů. Na obrazovky se vrátí v lednu příštího roku s původními představiteli v hlavních rolích.

"Považuju to za třináct let trvající reklamní pauzu," sdělil tvůrce seriálu a výkonný producent Chris Carter. "Dobrá zpráva je, že se svět mezitím stal ještě podivnějším místem, takže teď je ideální chvíle vyprávět šest nových příběhů," dodal.

Premiéra seriálu je plánována na neděli 24. ledna 2016 na americké televizní stanici Fox. Dalších pět dílů se poté bude pravidelně vysílat od osmi hodin v pondělí večer. Pokud budou mít úspěch, budou Akta X pokračovat.

Mulder a Scullyová se vracejí do jiného světa. Všechno je dnes digitálně sledováno, paranoia je v Americe ještě větší než před patnácti lety. „Sledují nás, špehují nás a říkají, že tak budeme v bezpečí. Nikdy jsme nebyli ve větším nebezpečí,“ říká v ukázce Fox Mulder.

Vedle něj uvidíme také šéfa Waltera Skinnera a agentku Moniku Reyesovou, z nováčků se objeví herec Joel McHale či Lauren Ambrose.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

6. 10. 2015 19:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.