You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
(Zdroj: YouTube ) VIDEO

Multitalent Iva Kubelková. Vrhla se na pěveckou dráhu! Chce snad letos bodovat Českém slavíku?

Iva Kubelková je obrovský talent na cokoli, ale hlavně se nebojí, tady v české kotlině jít s kůží na trh, což vyžaduje obrovskou dávku odvahy a sebedůvěry.

Na začátku modelka, pak Miss, následně partnerka Jaromíra Jágra, moderátorka. Do toho matkou dvou puberťáckých dcer. A aby toho neměla málo, vrhla se v současnosti na pěveckou dráhu. A nebojí se toho! Nejen, že se rozhodla interpretovat několik stěžejních písní české šansonové ikony Hany Hegerové, za což sklidila v určitou dobu velkou dávku nevole na mnoha diskuzních fórech, ale cizí jí není ani vlastní písňová tvorba.

V těchto dnech představila na internetu svojí píseň, na které spolupracovala se svým životním partnerem George Jiraskem. První ohlasy jsou veskrze pozitivní, i když jsou tací, kteří se dovolávají Pána Boha, proč zrovna Iva dostala tolik talentu a krásy do vínku. 

„Představuji vám první autorskou píseň Dva životy, ze stejnojmenného alba, které chystáme s kapelou JJIMBAND. Budeme mít velkou radost, když budete písničku sdílet a šířit. Doufám, že vám vlije pozitivní energii do žil. To je totiž nakonec hlavní důvod, proč je na světě. Takže, sluchátka nebo pořádný bedny a jestli se ptáte jak žít, tak tady je odpověď," napsala Iva na své sociální stránky.

Ke startu pěvecké kariéry Ivy Kubelkové se pak nabízí otázka, zda bude jako interpret bodovat v letošním ročníku soutěže Český slavík Mattoni. Nechme se překvapit.

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

30. 3. 2017 00:38 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.