Josef Kůrka, Petr Pity Krejczy (Zdroj: Herminapress.cz ) 23x FOTO VIDEO

Muž roku Josef Kůrka přípravu na světovou soutěž nepodceňuje! Kroj, oblek, masáž, kosmetika a všude jde skoro do naha

Muž roku 2016 Josef Kůrka odlétá v sobotu na celosvětovou soutěž mužské krásy Mister International 2016 a bude reprezentovat Českou republiku nejen v moravském kroji, ale také si sebou veze tři na míru šité obleky ze salonu Bernhardt.

V obleku se Pepa cítí jako ryba ve vodě, ale lidový kroj je přece jenom jiný káva. A co teprve lidové písničky nebo taneček! Jak na tom Josef je?

„Což o to, nějakou lidovku bych zvládl, to si pamatuji ze školy. A taneček, no nevím, nevím! Snad bych také něco předvedl,“ přiznal Pepa mírné nedostatky a spěchal na kosmetiku a masáž do salonu Bello, kde už na něj čekal Petr Pity Krejczy.

„Tak tohle si vždycky užívám. Pity má zázračné ručičky a dovede spravit nejen záda,“ liboval si krásný Pepa, jehož vláda v Muži roku co nevidět skončí.

Začíná se totiž hledat nový Muž roku 2017.

„První casting je již 4. března v čase od 10 - 16 hodin v CAST ME Praha, kam může přijít kdokoliv, kdo by měl chuť otevřít dveře do světa modelingu a showbusinessu ve věku 20 - 29 let. Na stránkách www.muzroku.cz je přihláška. Vítězové poletí opět reprezentovat Českou republiku na mezinárodní soutěže jako je Mister International, Mister Global, Manhunt International či Mister Supranational,“ informoval ředitel soutěže David Novotný. 

18. ročník Muže roku se uskuteční a to 25. srpna v Náchodě v Městském divadle Dr. J. Čížka a letos ho bud moderovat Karel Voříšek a Klára Doležalová.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz. 

2. 2. 2017 15:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.