Muzikál Ať žijí duchové (Zdroj: Herminapress.cz ) 22x FOTO

Muzikál Ať žijí duchové má pauzu. Na prázdniny odjel v kočárku

Už 50 000 diváků si prozpěvovalo hity Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře při muzikálu Ať žijí duchové v Kongresovém centru. Další zájemci si ovšem budou muset počkat až do listopadu. Prostě Leontýnka, rytíř Brtník z Brtníku, šéf samoobsluhy, ředitel školy a další protagonisté budou mít divadelní prázdniny.

Po děkovačce, která byla, jak řečeno, v této sezoně poslední, došlo i na zahájení  nového projektu spojeného s muzikálem, předání kočárku umně vyzdobeného výtvarnicí a kostymérkou  Mandsaly Nikolou a podpisy účinkujících, Vlaďce Erbové.

„Jde o akci, kdy umělci popíší a pomalují pět kočárků, které jsme získali a pak je vydražíme. Získaná částka půjde na charitativní účely. Dnes se tohoto úkolu s chutí zhostili protagonisté muzikálu, Ať žijí duchové, na zkrášlení dalších jsme oslovili i Pepu Vojtka s rodinou, motocyklového závodníka Valentina Rossiho, Michala Davida, Jiřího Korna a také Adélu Gondíkovou s Jiřím Langmajerem. Ti všichni v dohledné době výtvarně doladí kočárky svými dílky a pak už přijde na řadu dražba,“ vysvětlila Erbová. 

Po předání prvního „vozítka“ se v zákulisí rozjela rozlučka se sezonou, která byla veselá, i když tak trošku nostalgická. Duchové i celý ansámbl si ji užívali a na další podzimnězimní úspěchy „Duchů“ si připili trochou vínka.  

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz. 

13. 6. 2016 11:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.