Herec Michal Dlouhý s dcerou a maminkou. (Zdroj: Herminapress.cz ) 6x FOTO

Muzikál by oblíbený herec zpíval. Jaké si ale klade podmínky?

Do Divadla Kalich dorazil se svou maminkou a dcerou. Návrat muzikálu Gabriely Osvaldové (62), Ondřeje Soukupa (64) a režiséra Jána Ďurovčíka Robin Hood na zdejší scénu si prý nemohl nechat ujít. Má romantická představení rád, i když on sám ztvárňuje role spíše současné. Herec Michal Dlouhý (47) by si možná dal říci na nabídku role Robina, ovšem s drobným, nebo spíše zásadním omezením.

„To je pravda, ale ne s jedním, ale dvěma omezeními. Jednak by nesmělo záležet na věku hlavního představitele, přeci jen je tahle role šitá pro později narozeného člověka, než jsem já, a pak z toho důvodu, že by se nesmělo zpívat. Ne, nejsem v žádném případě pěvec, takže činohru bych zřejmě bral, muzikál bych s díky odmítl. V něm mne určitě nikdo nikdy teď ani v budoucnu neuvidí. I když…“ s úsměvem uvedl Michal, který spolu se svojí téměř kompletní rodinnou družinou ohodnotil Robina Hooda velice dobře

„Je to parádní představení. Romantika a vtip, hudba a texty písní, to se nám všem líbilo. Prostě tenhle příběh v netradičním pojetí určitě nikoho nezklame. My jsme se dobře bavili,“ dodal Michal Dlouhý.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

22. 2. 2016 11:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.