Premiéra muzikálu Adéla ještě nevečeřela (Zdroj: Herminapress.cz ) 36x FOTO

Muzikál je pěkná honička: Háma se houpe na kytce, Tomešovou kope potomek a Kavalčík má 12 převleků

Po osmi letech a devětadevadesáti reprízách se na scénu Divadla Broadway vrátil muzikál Adéla ještě nevečeřela. A obnovená premiéra se vydařila. Získala na dynamičnosti, režisér Radek Balaš zařadil nové „fóry“ a ze šedesáti procent se změnilo i obsazení. A všechno to posunulo muzikál o kus výš.

„V Kalichu jsem skončila, za čtyři měsíce čekám potomka a to tempo bych nezvládla. Tady na Broadwayi budu hrát a zpívat ještě pár repríz, které pro moji roli Květušky nejsou tak náročné, i když rozhodně nejsou statické. Potomek mě dneska párkrát kopnul, ale bylo to pří jemné, vzala jsem to tak, že i jemu se moje počínání na jevišti líbilo. Jsem ráda, že tuhle roli mám. Květuška je malinko přihlouplá, ale jinak skvělá holka. Moc mě to baví,“ řekla po představení kulatící se Míša Tomešová.

Ale podle ohlasů z hlediště tak úplnou pravdu neměla. To, co předváděla na scéně nebyla žádná brnkačka, ale solidní fyzická práce. Roli téměř na tělo dostal Michal Kavalčík. Jeho americký detektiv Nick Carter diváky hodně bavil a dávali to najevo častým potleskem.

„Je to fakt honička. Za představení se musím zvládnout snad dvanáctkrát převléknout, což není žádná sranda. Ještě teď ze mě leje pot, ovšem ta role je skvělá. A když vidím, že se baví publikum, bavím se i já. Prostě dneska paráda a věřím, že to tak zůstane,“ uvedl Michal.

Padoucha Ruperta von Kratzmara, mimochodem skvěle zahraného, má na svědomí Aleš Háma, který se v roli bude střídat s Michalem Novotným. „Před osmi lety jsem hrál Cartera, teď záporáka Ruperta a moc se mi to líbilo. Jsem pěkně hnusnej, ale na druhou stranu pro diváky sympaťák. Tedy já, ne Kratzmar. A to je fajn. Když se jeviště a hlediště naladí na dobrou notu je představení vždycky parádní. A dneska to tak bylo,“ nechal se slyšet Aleš Háma, takže nebylo divu, že diváci aplaudovali na děkovačce všem protagonistům muzikálu ve stoje.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

7. 10. 2016 12:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.