(Zdroj: Muzikál Kapka medu pro Verunku/Herminapress.cz ) 14x FOTO

Muzikál Kapka medu pro Verunku končí. Porovnejte foto z premiéry před pěti lety

Pohádkový muzikál Kapka medu pro Verunku zakončí 5 let svého uvádění neobvyklou derniérou. Ta se uskuteční 8. července v romantickém prostředí Amfiteátru Loket u Karlových Varů. Jedná se o slavnostní představení, tomu také odpovídá pečlivá příprava a hvězdné herecké obsazení. „Bude to nejkrásnější open-air muzikál se speciálně připravenými dekoracemi, světelnými efekty, kompletními kostýmy a speciálně vybranými hvězdami, jak se na správnou derniéru sluší“, říká producentka Lenka Pixová.

Královští princové Honza a Mirek se spolu s myslivcem Jirkou vydají naposledy za Kapeskou, královnou přírodních sil, aby od ní vyprosili kapku medu, která jediná může probudit spící princeznu Verunku. V pohádce nebude chybět oblíbený skřítek Maxižvýk, vodnická rodinka, smyslné víly, čarodějnice ani peklo s popletenými čerty. V tomto výjimečném představení nebudou chybět Kamil Střihavka, Martina Pártlová, Anna Julie Slováčková, Michaela Sejnová, David Gránský, Jiří Zonyga, Michaela Nosková, Felix Slováček jr., Miroslav Hrabě, Genny Ciatti, Petr Macháček a další.

„Princ Mirek, je jedna z mých nejoblíbenějších rolí, jakou jsem hrál,“ řekl Miroslav Hrabě. Felix Slováček junior zase s nostalgií vzpomíná, že princ Honza byl jeho první velkou příležitostí na velkém muzikálovém jevišti. Martina Pártlová se těší, že opět všechny poučí a Jiří Zonyga, že uplatní svou sílu jako Honza, co se kdysi stal králem. Pro Kamila Střihavku byla role trochu popleteného krále Jiříka, manžela Zlatovlásky, zase prvním milým poznáním dětského diváka. 

Muzikál Kapka medu pro Verunku zve na Loket všechny – všechny, kdo jej ještě neviděli, i těch více než sto tisíc diváků, kteří Kapku znají. „Ti druzí budou, doufáme, mile překvapeni speciálními venkovními úpravami,“ říkají producenti společnosti Pixa-pro. Ta se specializuje na původní rodinná představení uváděná v Divadle Hybernia. Kromě Kapky medu pro Verunku jsou to, neméně úspěšné, pohádkové muzikály Sněhová královna a Alenka v kraji zázraků.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz. 

26. 4. 2017 14:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.