(Zdroj: Herminapress.cz ) 11x FOTO

Muzikál Sibyla, Královna ze Sáby slaví jeden rok od premiéry! Co se za tu dobu změnilo?

Sibyla, Královna ze Sáby je  původní česko-slovenský muzikál, ve kterém se na 36 hercích a tanečnících objeví na 380 kostýmů. Dohromady ho na představeních v Praze a v Bratislavě už vidělo více než 40 000 diváků.

Sibyla, Královna ze Sáby  si získala srdce mnoha fanoušků a příznivců. Doslova každé představení sklizí obrovský úspěch.  

Za zdarem muzikálu, který si našel svoje místo na české divadelní muzikálové scéně, stojí režisér Radek Balaš a Košičan s českými kořeny Miro Procházka. 

„Po více než desetiletém úsilí se mi splnil životní sen. 17. března 2016 měl premiéru můj muzikál, ke kterému jsem složil hudbu i texty. Hraje se s úspěchem už rok a měsíc a věřím, že ještě minimálně stejně tak dlouho bude. Za jeden rok se toho událo opravdu hodně: kromě pražské premiéry, potěšila Sibyla, Královna ze Sáby i bratislavské publikum, vyšlo album s nejkrásnějšími skladbami z muzikálu, otěhotněly tři zpěvačky, včetně hlavní představitelky Evy Burešové, zaskakovat za ni bude skvělá Alice Konečná. 20. dubna se dočkáme jubilejního 50. představení,“ doplňuje Miro Procházka. 

V jubilejní 50. představení muzikálu Sibyla, Královna ze Sáby se můžete těšit na Daniela Hůlku, Ilonu Csákovou, Elišku Ochmanovou, Jiřího Zonygu a další. Bude se konat 20. dubna v Divadle Hybernia.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

10. 4. 2017 13:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.