Zpěvačka Hana Křížková je o šestnáct kilogramů lehčí. (Zdroj: Herminapress.cz ) 4x FOTO

Muzikálová diva Hanka Křížková zhubla už šestnáct kilo: Jak se jí to podařilo?

Zpěvačka a herečka Hana Křížková (58) se objevila v úžasné formě na benefičním koncertě, který pořádala v Divadle Hybernia. Věčná dietářka totiž shodila šestnáct kilogramů a v hubnutí chce pokračovat minimálně do Vánoc.

„Opravdu jsem v životě vyzkoušela všechny diety na světě a vždycky se to minulo účinkem. Až jsem se dostala na systém metabolic balance, kde mi z kapky krve zjistili, co mám jíst, co je pro mne vhodné, co naopak ne. Jen jsem musela vynechat cukr, pšeničné potraviny a alkohol, respektive vínko, které mám velmi ráda. Ale jinak jím velmi dobře, chutně a rozhodně nehladovím. A pravda je, že jednou za čas si mohu dovolit malinko zhřešit,“ prozradila Křížková v rozhovoru pro rubriku Revue iDnes.cz.

„Když mi řekli, že jsem vlastně shodila 46 kostek másla, tak to se mnou trochu zamávalo. Jsem ale šťastná, že se to povedlo. Pár kilogramů bych ráda ještě do Vánoc sundala, pak budu velmi spokojená,“ říká zpěvačka, která hraje v muzikálech Mamma Mia!, Carmen nebo Dracula.

Spokojená může být Hanka Křížková i po benefičním koncertě v Hybernii. Výtěžek 750 000 korun půjde Občanskému sdružení Sluneční paprsek pro děti po závažném onemocnění. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

9. 11. 2015 15:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.