Michaela Gemrotová dodržela tradici a ochutnala svatomartinské víno. (Zdroj: Herminapress.cz ) 7x FOTO

Muzikálová hvězda Gemrotová vyrazila na vinici: Měla k tomu sakra dobrý důvod!

Zpěvačka Michaela Gemrotová (29) oslavila s moderátorkami a herečkami z Primy svátek sv. Martina. Jak tradice káže, popíjení kvalitních mladých moků začalo přesně v 11 hodin a 11 minut a testovaly se vzorky bílého i červeného svatomartinského vínka. Chybět nemohla ani svatomartinská husa s knedlíkem a červeným zelím.

„Je to tady všechno dobrůtka. Vínko mám velice ráda, i když se spotřebou jsem dost na štíru, tedy není nijak velká. Spíše usrkávám a vychutnávám, než aby létaly špunty a pod stolem se tísnily vypité lahve. U mě platí, všeho s mírou a potrpím si na kvalitu,“ svěřila se Míša Gemrotová, hvězda muzikálu Fantom opery. 

„A co se týká husy se zelím? Nejsem dietářka ani vegetarián a maso miluju. Samozřejmě si ho s chutí dám. A mimochodem jsem i zručná kuchařka a v kuchyni dokážu vytvořit téměř gastronomické divy. A i tu husu,“ pochválila se s úsměvem zpěvačka.

Její kolegyně, herečka Henrieta Hornáčková (31), je pravým opakem. Tedy jen co se vaření týče.

„Já bych se jako kuchařka neuživila. Jím ráda, to je fakt, ale když si mohu vybrat, raději nechám vaření na někom jiném. A víno? Samozřejmě, svatomartinské zvlášť,“ informovala Henrieta. 

Víno ani kulinářské pochoutky neodmítaly ani Karolína Kamberská, Lucie Šilhánová nebo Sandra Parmová, ovšem vše jen decentně. Koneckonců všechny dámy bez rozdílu čekaly pracovní povinnosti.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

13. 11. 2015 12:30 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.