You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
(Zdroj: YouTube ) 5x FOTO VIDEO

Muzikálový Rocky Honza Kříž při filmovačce v mrazu málem vypustil duši

Držitel dvou cen Thálie, Jan Kříž, natočil v těchto mrazivých dnech nový spot muzikálu Rocky, ve kterém vytvoří hlavní roli. Klip vznikl za použití nejmodernější technologie a dronu na schodech pražského památníku Vítkov. „Potkali jsme se už ráno, hned po deváté. Teploměr ukazoval mínus osm a běhat v tom fakt byla hodně velká výzva,“ vypráví herec, jehož manželka Marie si v muzikálu zahraje jednu z kamarádek Míši Noskové, postavu poťouchlé Joanne.

„Po celou dobu natáčení jsem měl na ruce fitbit, který používám v rámci tréninku a za ty dvě hodiny na Vitkově mi nahlasil 64 pater,“ prozradil Jan Kříž a poctivě přiznal, jak moc ho mrazivý běh do schodů vyčerpal: „Ten den jsem pak všechno zrušil kromě večerního představení, kde jsem málem vypustil duši“. 

„Byl to nářez, ale v rámci kondiční připravy na Rockyho je pro mě taková nakládačka jen dobře,“ dodal český představitel legendárního boxera, jehož na filmovém plátně proslavil Sylvester Stallone. 

Strhující příběh podle legendárního filmu Sylvestra Stallona o životní šanci a osudové lásce od 3. března v Kongresovém centru Praha. Ve vzrušující muzikálové podívané s unikátní dekorací živě zazní slavné hity jako “Eye Of The Tiger” a “Gonna Fly Now”. 

V hlavní roli se budou alternovat Kryštof Michal, Jan Kříž a Peter O. Pecha. V dalších rolích se představí Hana Holišová, Milan Šteindler, Vojtěch Bernatský, Robert Záruba, Markéta Procházková, Roman Vojtek nebo Michaela Nosková.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

 

13. 1. 2017 07:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.