Krásky z filmu Muzzikanti (Zdroj: Film Muzzikanti ) 13x FOTO

Muzzikanti, konečně film plný krásných hereček!

Režisér Dušan Rapoš a scenárista Petr Šiška si dali za úkol, natočit film, ve kterém bude skvělá muzika, nádherná krajina, osobitý příběh a hlavně spousta krásných hereček. Zdá se, že své předsevzetí vzali vážně, protože film Muzzikanti nabízí ženskou krásu hned v několika generacích a navíc i mezinárodně.

Hlavní roli drsné, ale půvabné Kláry ztvárnila Michalina Olszańska, polská herečka evropského formátu a také adeptka na cenu české filmové kritiky za hlavní ženskou roli ve filmu Já, Olga Hepnarová. Její protipól mladinkou Eriku, dceru producenta hraje Sara Sandeva , která co do vizáže nemá ve své věkové kategorii konkurenci a to nejen u nás. Pozadu nezůstávají ani bezstarostné sboristky Karolina a Magda, tedy Karolína Gudasová a Magdalena Wronková.

Tím, ale výčet atraktivních ženských postav v Muzzikantech zdaleka nekončí, roli muzikantské múzy si střihla sexy dračice Markéta Konvičková, ta navíc nazpívala i roli Eriky a po téměř 16 ti letech se na filmovém plátně objeví i Eva Vejmělková, což potěší hlavně příznivce legendárních Fontán pre Zuzanu, které se staly filmovou klasikou.

Polská diva a úspěšná zpěvačka Halina Mlynkova zastupuje ve filmu generaci žen v nejlepším věku a nesmíme zapomenout ani na Martinu Adamcovou, která v devadesátých letech patřila k ideálům české krásy a dnes se s noblesou převtělila do role matky hlavního hrdiny Robina.

Přidáme-li k tomu pěvecký part Marty Jandové a erotický chraplák Hanky Vagnerové v roli Kláry vychází nám z toho doslova vražedná kombinace, která už dnes, měsíc před premiérou, řadí film Muzzikanti mezi netrpělivě očekávané novinky jak u nás, tak i na Slovensku a Polsku.

Premiéra filmu 2. března 2017

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

19. 1. 2017 12:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.