Malvína Pachlová, Václav Kopta, Tereza Kostková (Zdroj: Herminapress.cz ) 14x FOTO

Mýdlového prince chce vidět každý! Diváci se jen hrnou

Stotisícítého návštěvníka přivítali v Divadle Broadway na muzikálu Mýdlový princ. A když se k tomu ještě přidal fakt, že šlo o stopětadvacátou jeho reprízu, bylo na oslavu zaděláno.  Po děkovačce se decentně juchalo v divadelním baru. Vašek Kopta s Terezou Kostkovou a Malvínou Pachlovou se bez odmlouvání věnovali porcování a ochutnávce slavnostního dortu, Josef Vágner, Jana Synková a Natálka Grossová nepohrdli ani chlebíčky. Jen představitel hlavní role, Sagvan Tofi se držel zkrátka.

„Mám toho teď nějak docela dost a jsem unavenej. Tady se dlouho ani nezdržím a ještě v noci pádím na Slovensko a pak do Brna na Děti ráje. Takže jsem pořád v poklusu, ale i pohodě, i když to asi na mě tak úplně vidět není,“ s úsměvem vysvětlil Sagvan a šel v rychlosti poklábosit s kolegy.

Muzikál Mýdlový princ, má podle producenta, ještě před sebou řadu repríz. Je stále vyprodáno, ovšem už teď se podle Oldřicha Lichtenberga chystá „kousek“, který v zemích Českých údajně nemá obdobu. 

„Bohužel, zatím musím zůstat tajemný, mohu prozradit jen to, že na jaře 2017 u nás v divadle představíme dílo, jehož jedním z autorů bude Sagvan Tofi. Ale už teď mohu slíbit, bude to skutečná pecka,“ uvedl s mnohoslibným úsměvem producent Oldřich Lichtenberg. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

18. 4. 2016 11:00 Autor: vilik
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.