Andrea Verešová (Zdroj: Herminapress.cz ) 6x FOTO

Na Andreu Verešovou Slováci nezapomínají! Zvítězila v anketě: Nejvíce sexy populární Slovenka

Na online magazínu tvnoviny.sk v anketě Nejvíce sexy populární Slovenka probíhalo  hlasování se o nejvíce sexy osobnost ze čtyř oblastí - film, hudba, sport a móda.

Nejvíce hlasů získala rodačka ze Žiliny, Andrea Verešová. Na druhém místě v anketě se umístila zpěvačka Emma Drobná, na třetí pozici hlasující zařadili herečku Táňu Pauhofovou a čtvrté místo obsadila tenistka Dominika Cibulková.

"Je to pro mě milé překvapení. Mám radost, že jsem v anketě na tak významném portále získala tolik hlasů od široké veřejnosti. Každého hlasu si velmi vážím a všem moc děkuji,“ sdělila Andrea Verešová.

A na co se můžeme v podání Verešové těšit příště? Andrea se s manželem chystá na největší módní událost roku Česko-Slovenský ples, který se uskuteční 18. února v nádherných secesních prostorách Obecního domu v Praze. Jakou róbu obleče, prozatím tají, ale jistě se tradičně stane hvězdou večera. 

Top modelka v loňském roce navrhla ve spolupráci s plzeňskou módní návrhářkou kolekci Black Eve. V této roli se jí zalíbilo, o šaty je obrovský zájem, a proto se nechala slyšet, že na jaře plánuje velkou módní show v Praze. Kde a kdy se autorská tvorba Andrey Verešové objeví, se snad včas dozvíme.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.  

 

  

6. 2. 2017 12:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.