(Zdroj: Herminapress.cz ) 8x FOTO

Na čem ulítává Daniela Šinkorová?

Nová řada sportovní kolekce šperků Tricolora z dílny české šperkařské firmy JK Jitka Kudláčková jewels zaujala herečku Danielu Šinkorovou natolik, že si pár kousků musela hned pořídit.

„Jsem pověrčivá, takže když jedu na dovolenou nebo kamkoliv cestuji, beru si sebou všechny šperky, které mám od manžela. Takže se stává, že jsem ověšená šperky jako cikánka. A pak samozřejmě řeším problém, zda šperky mohou do moře,“ svěřila Šinkorová, které se od Jitky Kudláčkové dostalo odpovědi, že šperky samozřejmě do moře mohou a navíc firma JK Jitka Kudláčková Jewels nabízí doživotní servis na šperky: „Jednou za dva roky zákazníci šperky přinesou a my se jim o ně postaráme, vyčistíme.“

Tato informace Danielu tak zaujala, že si nakoupila nejen šperky z nové kolekce Tricolora, ale navíc i cestovní šperkovnici, aby byly šperky od manžela v bezpečí i na cestách. Známá muzikálová herečka tak odcházela z reprezentativní prodejny na Brumlovce s úsměvem na rtech a se slovy, že se určitě bude ráda vracet.

Ráda se vrací také modelka a moderátorka Gabriela Lašková, dříve Kratochvílová. Tato někdejší královna krásy je spolu s Hankou Kynychovou tváří kampaně JK Jewels s názvem Česká krása. Přiznala, že zacházet se šperky jí naučila až Jitka Kudláčková. „Do společnosti šperky nosím, to mi přijde přirozené. Ale na běžné nošení nejsem příliš zvyklá zdobit se šperky. Jitka mě to pomalu učí a musím říct, že mě to moc baví,“ vysvětlila s úsměvem stále pozitivní Lašková, která spolu s manželem také pyšní snubními prsteny z dílny této přední šperkařské firmy. 

A aby toho nebylo málo, tak i přítelkyně tanečníka známého ze soutěže StarDance Marka Dědíka se pyšní zásnubním prstenem JK Jitka Kudláčková Jewels. „Nákup byl rychlý, rozhodl jsem se a chtěl jsem to stihnout ještě v minulém roce. Také jsem přišel sem na Brumlovku a skvělý personál mi výborně a ochotně poradil,“ uzavřel známý tanečník, který v rámci programu předvedl tanec salsa.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.  

 

19. 4. 2017 13:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.