You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
(Zdroj: YouTube ) 4x FOTO VIDEO

Na českém hudebním nebi se objevuje nová hvězda a hned má po boku takového krasavce

Před nedávno dobou vydala zpěvačka a skladatelka Ingrid Ray své autorské multikulturní debutové CD s názvem Harmony. Nyní přichází se svým prvním videoklipem plným slunné letní atmosféry.

Videoklip s názvem Since yesterday se natočil pod taktovkou filmové režisérky Evy Toulové. „Videoklip je o lásce na první pohled a o tom, že když se mají dva lidé potkat, tak je k sobě osud přece jen přivede.“ uvedla režisérka.

„Chtěla jsem klipem podtrhnout roztomilou atmosféru slov v písni vtipnými scénami. Skladba vznikla tak, že jsem se minulé léto platonicky zamilovala do kluka z fitka. Když jsme se pak spolu bavili, byl to zásah. Den na to jsem si sedla za klavír a okamžitě vznikaly tóny souběžně s textem.,“prozradila všestranná talentovaná zpěvačka Ingrid Ray. 

V titulní roli se po boku zpěvačky Ingrid objevil herec Jan Havlovic, který ztvárnil roli pana Božského. „Jsou natáčení, které beru čistě jako práci, ale ve většině případech se stane práce koníčkem. Stejně tomu bylo i u klipu Since yesterday. V ten den nám hrálo vše do karet, včetně počasí, a díky tomu jsme si to všichni užili.“ zmínil herec Havlovic. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

21. 7. 2016 18:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.