(Zdroj: Herminapress.cz) 35x FOTO

Na Chodově bylo hodně rušno! Víte kolik sálů má nové kino, které Maxová, Mareš, David a další Vipky otevřeli?

Společnost Cinema City včera (10. 10. 2017) slavnostně otevřela první megaplex v pražském obchodním Centru Chodov. 18 nových sálů s celkovým počtěm 2635 míst včera poprvé zaplnili zvědaví diváci.

Bára Mottlová, která momentálně exceluje v televizním pořadu Patrola, filmy miluje, v kině je velice často a nejraději má střílečky: „V kině jsem byla i včera na filmu Blade Runner 2049, tak proč nejít i dnes? Jsem hodně zvědavá, jak to v megaplexu vypadá!“

Mezi četnými hosty slavnostní otvíračky se prodíral i zpěvák Jan Bendig. „Já tolik lidí kolem sebe nemám vůbec rád. Když jsem na podiu a zpívám, tak to je něco jiného. Tam jsem sám a lidé jsou v hledišti, a čím jich je víc, tím líp.Chci ale vidět, jak nový megaplex vypadá, tak to musím vydržet,“ s úsměvem prohlásil Honza.

Do nového kina zamířil i zpěvák Petr Kutheil s přítelkyní Markétou Šandovou.

„Mám po premiéře a rozjíždíme turné muzikálu Madagaskar, tak se jdu odreagovat do kina. Pak už na to nebude moc čas,“ spěchal do jednoho ze sálů megaplexu Petr Kutheil. 

Otevření nového megaplexu Cinema City byli pozvaní i Michal David s manželkou, Simona Krainová s manželem, Tereza Maxová přišla s maminkou. Mihl se Sámer Issa, Roman Vojtek s Petrou Vraspírovou, Iveta Vítová s manželem a další známé osobnosti.

 

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

 

11. 10. 2017 11:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín