(Zdroj: Studio DVA/Oscar pro Emily ) 11x FOTO

Na návštěvě u Carmen Mayerové a Petra Kostky. Nahlédněte do bytu hereckého páru

 
Poj'dte na návštěvu k Petru Kostkovi a Carmen Mayerové. V konverzační komedii Oscar pro Emily společně nahlédneme do bytu stárnoucího hereckého páru, který spolu prožil více než čtyřicet let a zná důkladně své každodenní rituály ale i vrtochy. Volný čas, kterého mají více než dost, si krátí tím, že se vzájemně pošťuchují. Oproti realitě však legendy českého herectví hrají herce zoufale neúspěšné. Celým představením se z jejich úst nesou břitké dialogy, když se předhánějí v tom, kdo byl v profesi větší břídil.

Prožít s nimi čas zbývající do večerního předávání Oscarů, na které se chystají, můžete např. 17. října na Malé scéně Studia DVA. Vstupenky na další říjnové, listopadové a prosincové termíny Oscara pro Emily najdete aktuálně na webu divadla.  
Navíc máte již nyní jedinečnou příležitost zajistit si program na Silvestra. Petr Kostka a Carmen Mayerová budou připraveni vás pobavit na Malé scéně od 14:30 nebo 18:30 hod. O vstupenky na poslední den v roce je vždy mimořádný zájem, proto neváhejte a zajistěte si je včas. 
 
8. 10. 2019 14:00 Autor: ext
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.