Romanci Pretty Woman uvedl na festivalu ve Varech osobně Richard Gere. (Zdroj: Herminapress.cz ) 4x FOTO

Na Pretty Woman přišlo 7 tisíc lidí: Aby ne, film uvedl Richard Gere!

Tisíce lidí si v sobotu před půlnocí nenechaly v karlovarském letním kině ujít slavnou romantickou komedii Pretty Woman. Uvedl ji osobně hlavní protagonista filmu Richard Gere (65).

Americký herec před ně předstoupil ve skvělé náladě. Když se objevil na pódiu, ozval se ohlušující potlesk. Každý hned vytahoval z kapsy mobil, aby si hollywoodskou hvězdu vyfotil nebo natočil. Telefon měl v ruce i sám Gere, přičemž si úžasnou atmosféru rovněž dokumentoval.

"Už točím filmy hodně dlouho, ale něco takového jsem ještě neviděl," prozradil čerstvý držitel Křišťálového glóbu za mimořádný umělecký přínos světové kinematografii.

Aplaudujícím divákům předtím Gere sdělil, že Česko je jednička a zapěl první tóny stejnojmenné písně z filmu Pretty Woman od Roye Orbisona.

Organizátoři oznámili, že za teplého počasí si našlo cestu do kina pod širým nebem neskutečných 6 700 diváků, ačkoli běžná kapacita kina je asi jen 3 500 lidí. Desítky a možná stovky dalších se do nabitého letního kina ve Varech ani nedostaly.

Připraveno pro ně bylo vůbec první promítání snímku od české premiéry před 23 lety bez dabingu a s titulky. Fanoušci si tak mohli užít hlasy Gera a Julie Roberts v jejich původním znění.

Na závěr pak Richard Gere pozdravil diváky: "Mám vás všechny rád a užijte si film."

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

5. 7. 2015 15:00 Autor: zp
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.