Moderátor Patrik Hezucký připravil Marešovi infarktové překvapení. (Zdroj: YouTube/AMC ) 6x FOTO

Na tuhle hrůzu Mareš do smrti nezapomene: Leoš byl na pokraji infarktu!

Srdce až v gatích musel mít Leoš Mareš (39), kterého kolega z rádia Patrik Hezucký (45) napálil drsným fórkem. V budově Evropy 2 pro Leoše připravil ranní překvapení v podobě roztřískaného auta a chodby plné krve, Patrik sám pak jen chrčel za moderátorským pultem.

Jindy suverénní Leoš absolutně nevěděl, která bije. Celý ustrašený kličkoval po schodech mezi cáry zakrvácených hadrů do studia. Tam na něj jeho parťák Hezucký obrátil tvář, která vypadala jak z hororu. Leoš se svalil na otoman a krve by se v něm nedořezal. Samozřejmě že vše nahrávala skrytá kamera.

Blesku poté Leoš řekl: „V první chvíli jsem byl úplně mimo, nechápal jsem, co se vůbec děje. Když jsem narazil na Patrika, myslel jsem si, že je noční můra za mnou, a ono prdlajs. Ten blbec mě vyděsil tak, že jsem se málem strachy počural.“

Zato Hezucký se bavil náramně: „Nalíčili mě fakt bezvadně. Sám sebe jsem se v zrcadle bál. Nikdy jsem neviděl Leoše tak vystrašeného. Na jeho výraz dokonce života nezapomenu.“ 

Celá akce byla úvodem do osmnácté sezóny Ranní show s Leošem a Patrikem a vše byl výmysl Hezuckého coby milovníka seriálu Walking Dead (Živí mrtví). Na video se podívejte zde.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

28. 8. 2015 09:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.