Vašek Noid Bárta (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Na Vaška Noida vlezlo jaro. Seje a sází, pomáhají mu i fanynky

Jen co Vašek Noid Bárta se po třech letech rozloučil s diváky při derniéře muzikálu Lucie, už začal kout plány na dovolenou a prázdniny. Letos si je prý zpěvák chce pořádně užít.

„Nejdříve zamíříme tak trochu polopracovně do Chorvatska, Gábinka tam bude fotit a pak nasedneme na loď a vyrazíme na moře. Pojedeme poprvé bez Terezky a uvidíme, jak to zvládneme bez ní a jak to ona zvládne bez nás. Hlídat budou babičky, které jsou šikovné, a určitě všechno proběhne v pohodě. Ale myšlenkami stejně budeme každou chvilku u naší malé,“ vysvětlil Vašek.

Ovšem dovolená nebude u Bártů, nebo přesněji řečeno, pro Noida jen oddechovka. Vašek je údajně i zdatným zemědělcem, což dokazuje na své zahradě.

„No, to zdatným bych netvrdil. Spíše pro mě platí, že udělali z kozla zahradníka, ale makám na sobě a pokroky jsou viditelné. Pomalinku se mi daří, a na to jsem patřičně hrdý, vybudovat anglický trávník, nebo zatím spíše trávníček. Nikdy bych nevěřil, že z toho bahna a měsíční krajiny, která u našeho domu původně byla, se dá něco vykřesat. A dá. Něco zeleného se začíná klubat. Sice nesměle, ale je to tam. A už kupuju sekačku, abych byl připraven na budoucí úpravy,“ informoval zpěvák. Tráva je sice parádní podklad na ležení a opalování, ale co zeleninka, tou pěvec opovrhuje? 

„V žádném případě. Ta prostě musí být. Mám zasazenou mrkev, kedlubny, ředkvičky, od fan klubu jsem dostal i něco ovoce v podobě angreštu, který hned zasadí. Ovšem pozor, na farmářských trzích své výdobytky prodávat nebudu. Pěstuji zeleninu a ovoce jen pro vlastní rodinu! Takže zájemci, máte smůlu,“ kategoricky, ale s úsměvem dodal Vašek Noid Bárta. 

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

19. 5. 2016 09:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.