(Zdroj: Facebook ) 6x FOTO

Na Verešku žádná nemá. Kam se na její postavu hrabou ostatní české a slovenské krasavice

Modelka Andrea Verešová (37) má patrně recept na to, jak být krásná a udržet si nádhernou postavu i s přibývajícími léty. Ve středověku by ji určitě obvinili z čarodějnictví, v horším případě pak se spolčením s ďáblem. Tak jako tak by ji čekala plapolající hranice, protože mít takhle krásnou postavu není jen tak samo sebou.....A to se přeci nesmí, ale také neopouští.

V současnosti ji sice výše uvedené exekuce jistě nehrozí, ale to neznamená, že není mnohým kolegyním trnem v oku. Nicméně Andrea si je dobře vědoma toho, že její tělo je cenná deviza a podle toho se k němu také chová. Na rozdíl od jiných pomlouvačných štěbetalek.  S cílevědomostí sobě vlastní i na pracovní dovolenou vozí podložku, kde dennodenně cvičí. A když ještě k tomu svítí slunce, je idyla dokonalá.

„Když svítí sluníčko, nic se nezdá být smutné a příliš těžké,“ vyslala pozdrav do podzimního Česka Andrea a předvedla několik krkolomných jogínských cviků. 

Zkuste to také tak a pošlete nam na náš email redakce@aplausin.cz vaše fotografie, kdy cvičíte jogu. Ty nejpodařenější zveřejníme a na konci roku vyhlásíme tři nejlepší které budou honorovány.

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

4. 10. 2017 07:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.