(Zdroj: Herminapress.cz ) 9x FOTO

Na Vondráčkovou, Csákovou, Machálkovou, Urbánkovou, Absolonovou, Farnou, Konvičkovou a Holišovou si diváci musí počkat: Jubilejní show Královny popu se odkládá

Vyjádření producenta Janise Sidovského:

"Následující řádky se mi nepíšou nijak lehce, ale věřím, že je pochopíte. Jubilejní show Královny popu nemůžeme 17.června uskutečnit. Omezení v souvislosti s onemocněním COVID-19 se naší umělecké branže týká nejméně do Velikonoc včetně, velmi pravděpodobně ale spíš do května, možná déle. Nikdo teď neví, zda bude možné koncert pro 1.000 diváků uskutečnit už v červnu nebo později. A Královny popu nejsou tím typem koncertu, na který se zpěváci dostaví s kytarou a může se začít. Přípravy trvají měsíce, rozepisují se aranžmá, vyrábí se dekorace a projekce, týdny před show se tvoří choreografie, zkouší se s orchestrem. Nic z toho nyní není možné a nikdo neví, zda by to bylo možné za měsíc nebo za dva. Program tohoto typu nelze spíchnout horkou jehlou za dva týdny, to nebylo mým zvykem nikdy za 28 let, co jsem v showbusinessu.

Ačkoliv máme již od února vyprodáno, ten největší díl práce nás všechny čekal teď až do začátku show. Z pohledu producenta je taková situace velmi riskantní a bylo by nezodpovědné před skutečností zavírat oči.

Věřte, že rozhodnutí jubilejní koncert odložit, je pro mě bolestivé nejenom finančně, ale především proto, že se jedná o moji vlajkovou loď, o projekt, který mne nejvíce etabloval v populární hudbě a má velkou diváckou důvěru: byl vyprodaný za jeden jediný den. Nechceme diváky zklamat, nechceme je o zážitek připravit. Královny popu jsou navíc jedním z posledních existujících eventů, kde se sešli lidi z naší branže a živě oslavili odkaz generací hudebníků před námi.

Děkuji za pochopení a těším se společně s Vámi na náhradní termín. Vstupenky zůstávají v platnosti."

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz 

25. 3. 2020 10:30 Autor: ext
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.