Bude válka? (Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Nabroušená Saudková píše román: Vyřizuje si snad účty s Janem?

Sára Saudková (48) se na veřejnosti moc často neobjevuje, i když na karlovarský festival si také zajela. Jednak za to může péče o čtyři děti, které má s partnerem Samuelem Saudkem (51). Potom nachystala několik výstav doma i v zahraničí, připravuje novou knihu fotografií a do toho všeho dopisuje román.

Přesto se Saudková objevila na otvíračce nové italské restaurace v Praze, kde o právě románu mluvila.

„Mladá fronta mě před třemi lety požádala, jestli bych chtěla napsat knihu. Teď ji dokončuji a nejlépe funguji s bičem u zadku. Jinak se mi pořád nechce. Bude to taková fikce, ale kdo píše, musí vykrádat sám sebe. Bude tam hodně autobiografických rysů a na nikoho neútočím. Spíš jsem tam krutě ostrá vůči sobě,“ překvapila Sára charakteristikou svého díla.

O reakci na film Fotograf o Janu Saudkovi (80), kde ji bývalý partner ukazuje jako zlatokopku, která k němu přišla bez ničeho a okradla o všechno, prý nepůjde. 

„Nemám potřebu si s ostatními vyřizovat účty, snažím se k nim cítit úctu a pochopení. A nemyslím si, že by můj život byl jakkoli kontroverzní. Nemám se čeho bát, nikdy jsem se ničeho nebála,“ dodává Saudková.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

14. 7. 2015 15:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.