Barbora Poláková (Zdroj: Herminapress.cz ) 4x FOTO

Narození dcery Ronji změnilo Báře Polákové život i repertoár

Narození dcery Ronji změnilo dvojnásobné držitelce Ceny Anděl Báře Polákové život i repertoár. Přibyly do něj písničky, které si jako dítě notovala s rodiči.

„Od mala jsem byla vedená k hudbě. Během žehlení jsme s maminkou přezpívaly snad všechny lidovky, které existují,“ vzpomíná Bára, která jednu z nich nahrála pro internetovou televizí Stream.cz. „Tehdy mi nedocházelo, kolik pravdy v nich je. Jak moc je text Vyletěla holubička o životě a jak moc je hluboký. Když jsem si to uvědomila, zamilovala jsem si ji,“ říká Poláková.

Ta vděčí právě celoživotnímu hlasovému tréninku za to, že dnes patří k nejoblíbenějším zpěvačkám navzdory tomu, že má na svém kontě jen jedno album. Navíc od té doby, co je maminkou, se stala hudba nedílnou součástí jejího každodenního života.

„Ronje zpívám často. Jde spíš o vymyšlené písně s neexistujícími slovy, ale před koncertem, když si potřebuji zopakovat texty, tak se mi stává, že jí přezpívám celou desku,“ prozrazuje Bára, která se těší, až si „svou“ ukolébavku zabrouká spolu s dcerou.  Než se tak stane, čeká ji nabitá sezona. 

„V létě máme naplánovány fesťáky, na podzim potom šňůru,“ popisuje. „Oba bychom s Pavlem nejradši byli jen s Ronjou a užívali si každou minutu s ní. Jsme si v tom dost podobní, proto se snažíme redukovat čas, který netrávíme společně na minimum. Fanoušky o vystoupení připravit nechci a pokusím se to nějak skloubit,“ dodává charismatická zpěvačka s úsměvem.  

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

12. 4. 2016 14:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.