(Zdroj: Herminapress.cz ) 5x FOTO

Narozeninová Kateřina Brožová by si recept proti stárnutí měla nechat patentovat

Pořádné překvapení si připravili pro herečku Kateřinu Brožovou (52) její seriáloví kolegové, kteří patří téměř do její, i když seriálové, rodiny. Půvabnou herečku, která slavila narozeniny, totiž během natáčení seriálu Modrý kód překvapili herci Petr Buchta a Sandra Nováková. Mezi dvěma obrazy se náhle v ateliérech objevili s velkou kyticí.

„Radost, a zároveň velké překvapení mi udělali mí herečtí kolegové – Petr Buchta a má seriálová dcera Sandra Nováková – na natáčení Modrého kódu, kde jsem dostala obrovskou kytici. Jsem milovnicí všech druhů květin,“ sdělila nám půvabná herečka, která by si měla nechat patentovat recept proti stárnutí.

Kateřinu pravidelně vídáme v seriálu Modrý kód jako starostku Darinu Růžičkovou. Oblíbená herečka nám také prozradila, jaký dárek dostala od své dcery. „Narozeninovou oslavu, která se tentokrát konala u nás doma, jsme si moc užili. Od mé dcery Kačenky jsem dostala krásný dárek, který mi udělal velkou radost, také kytici a skvělý dort,“ dozvěděli jsme se dále.

A protože herečka musí bezpodmínečně vlastnit recept na to, jak zastavit stroj času, dort od dcery Kateřiny vtipně ozdobily dvě přehozené svíčky s číslicemi. „Takže jsem vlastně oslavila čtvrtstoletí,“ dodala závěrem s úsměvem sobě vlastním půvabná Kateřina, která právě v těchto dnech začíná zkoušet roli Žofie v obnovené premiéře muzikálu Kat Mydlář v Divadle Broadway.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz     

13. 2. 2020 13:30 Autor: ext
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.