(Zdroj: Herminapress.cz ) 23x FOTO

Narozeniny radia Impuls. Martin Michal - Hausbót vyměnili za Žižkovskou věž

PRAHA – Teplotně už zřejmě jaro „udeřilo“, ale podle ročního období ještě zdaleka ne. Ač je teprve konec února zpěvačka Helena Vondráčková s manželem Martinem Michalem se několik dní prakticky připravují na novou sezonu.

„To je pravda. Pomalu odzimováváme hausbót na Slapech, abychom na něm mohli už co nejdříve pobývat. Vlastně jsme sem dorazili přímo z něj,“ vysvětlil nám Martin Michal, který byl spolu s manželkou hostem oslav patnáctého výročí zahájení vysílání Radia Impulz. Ty včera po celý den probíhaly v nejvyšším patře Žižkovské věže.

Když se oba zhostili v improvizovaném studiu, u mikrofonu moderátorů Vlasy Korce a Veroniky Žilkové role hostů, přiblížili své nejbližší plány. Už v sobotu třeba čeká Helenu vystoupení na plese Českého rozhlasu v Hradci Králové. A dál?

„Samozřejmě jako každý rok plánuji řadu koncertů a vystoupení, ale také bychom chtěli na pár dnů vyrazit do Itálie. Ne za sluncem a koupáním, protože se tam chystáme v dubnu, ale spíše za trochou odpočinku a relaxací. No, a když se my nebudeme koupat, chceme to umožnit naší psí dámě Else. Ať má alespoň ona trošku radosti z vodního živlu,“ poinformovala Helena Vondráčková.

1. 3. 2014 12:28 Autor: Herminapress.cz
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.