(Zdroj: Herminapress.cz ) 49x FOTO

Narozeniny radia Impuls. Žbirka: Moderování mi nedělá problémy

PRAHA – Žižkovská věž patřila včera Radiu Impulz, které zde slavilo patnácté narozeniny. V nejvyšším patře se nejen mlsalo, popíjelo a diskutovalo, ale i vysílalo z improvizovaného studia. Se sluchátky na uších a pod vedením moderátorů, mj. Veroniky Žilkové či Vlasty Korce, se u mikrofonu vystřídala celá plejáda známých osobností, které měli či mají stále co do činění se zmíněným sdělovacím prostředkem.

„Já jsem sice hlavně zpěvák, ale ani moderování mi není cizí. Už kdysi v dávné minulosti jsem provázel řadu rozhlasových či televizních pořadů a zřejmě ne špatně, protože nabídek neubývalo. S Radiem Impulz spolupracuji už řadu let a musím přiznat, že mne to baví. Možná by se zdálo, že teď v takové televizní době je rádio jakousi popelkou, ale není to pravda. Zkuste si třeba v autě pustit třeba na tabletu nějaký film, dlouho vám to nevydrží. Vlastně jen do prvního karambolu. Při poslechu radia vám nic podobného samozřejmě nehrozí,“ s úsměvem uvedl Meky Žbirka, který si užil v Žižkovské věži svou rozhlasovou „chvilku slávy“ a pak hned pádil na koncert do Ostravy.

Kromě zmíněného pěvce a moderátora se v improvizovaném studiu objevili i Helena Vondráčková s manželem Martinem Michalem, Zuzana Bubílková, Marie Rottrová, Hana Zagorová, Bára Basiková, Ilona Csáková, Petr i Dalibor Jandové, Petra Janů a Michal David. Za i před mikrofonem se veselilo až do večerních hodin, kdy byl slavnostní den Impulzu zakončen.

1. 3. 2014 12:32 Autor: Herminapress.cz
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.