(Zdroj: FTV Prima ) 10x FOTO

Natáčení seriálu TV Prima Cesty domů: Morálka herců na place upadla. Kdo za to může?

Jmenuje se Homer a není žlutý, ale zlatý. Herci a herečky se zamilovali do dvouměsíčního štěněte zlatého retrívra, přestali natáčet a vyznali se ze své lásky k domácím miláčkům.

Novou postavou v seriálu je role státního zástupce Andreje, kterou hraje Martin Pechlát .  A  spolu se státním zástupcem přichází na scénu také jeho roztomilý parťák – dvouměsíční štěně zlatého retrívra Homer, které se v seriálu jmenuje Max. Andrej ho pořídil své seriálové dceři. „Pejsek je moc roztomilý, mám psy rád, jako dítě jsem vždycky nějakého měl, teď ale doma psa nemám,“ říká herec.

Svého dvounohého kolegu všichni přijali moc hezky, ale jeho čtyřnohého parťáka přímo s nadšením, šel z ruky do ruky a všichni se nad ním rozplývali.

„Já mám doma kočičku Grace. Ale psy mám ráda, doma na Slovensku jsme vždycky nějakého měli. Kdybych mohla, hned bych si nějakého pořídila, ale nechtějí mi to doma dovolit. Neměla bych čas se pejskovi věnovat, bylo by to pro něj trápení. Ale možná později – kdo ví? S Homerem se potkávám dneska poprvé a doufám, že si spolu i zahrajeme, já bych moc chtěla,“ říkala Andrea, zatímco se s osmikilovým štěnětem mazlila.

 

Radúz při pohledu na malého Homera, který se batolil před ateliérem, také zjihnul: „Měli jsme doma přesně takového retrívra, tohle plemeno mám moc rád. Nemůžu si zatím pořídit vlastního psa, neměl bych na něj čas, ale jednou bych ho chtěl. Homer je zatím takové velké a klidné mimino, uvidíme, jak se bude projevovat, až povyroste,“ říkal Radúz.  Jako důkaz přidal foto ze svého archívu.

31. 3. 2015 11:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.