Koukněte se, jak se natáčí film Jak básníci čekají na zázrak. (Zdroj: Herminapress.cz ) 8x FOTO VIDEO

Natáčení šestého pokračování Básníků: Podívejte se, kdo všechno šel do plavek!

Jak už jsme vám psali, režisér Dušan Klein se pustil do natáčení šestého dílu Básníků, tentokrát s názvem Jak básníci čekají na zázrak.

Vedle Štěpána Šafránka a Kendyho v podání Pavla Kříže (54) a Davida Matáska (52) se ve snímku opět objeví také Rudolf Hrušínský (69), kterého jsme zastihli při natáčení scény, kdy se topil v litoměřickém bazénu. Naštěstí mu přispěchal na pomoc nejen doktor Šafránek, ale i Karas, jehož hraje Lukáš Vaculík (53), který je rád za možnost spolupráce s režisérem Kleinem.

„Už je to hodně let, co jsme spolu dělali, ale on se vlastně vůbec nezměnil. Pořád mi přijde jako odrostlejší rošťák. Je příjemné sledovat, jak mu při té práci občas zajiskří oči a začne s námi blbnout,“ říká Vaculík.

Nově v šestém dílu Básníků uvidíme Josefa Abrháma (75) či Jiřího Lábuse (65), kteří si dělají legraci, že je režisér do filmu obsadil, protože nenašel starší herce. „Vždyť my hrajeme staré dědky,“ smál se Lábus. „Plavu sice výborně, ale tady si to odsedím v křesle, protože ten můj dědek už moc nechodí. Ale to mi vyhovuje,“ nechal se před natáčením slyšet Abrhám. To ostatní do vody museli.

Do kin snímek Jak básníci čekají na zázrak přijde 14. dubna 2016.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

12. 10. 2015 13:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.