(Zdroj: Herminapress.cz ) 40x FOTO

Natalie Cole vyprodala Státní operu Praha

Americká zpěvačka Natalie Cole vystoupila 15. července ve Státní opeře Praha v rámci festivalu Prague Proms. Jednalo se o její první koncert v České republice, na kterém ji kromě vlastních hudebníků doprovodil také Český národní symfonický orchestr.
Nadšenému publiku nabídla výběr svých největších hitů, swing-jazzových standardů i nových skladeb ze španělského alba. Koncert, který je součástí zpěvaččina evropského turné, byl zcela vyprodán a v prominentním obecenstvu nechyběli zpěvačky Monika Absolonová, Tereza Černochová, Leona Machálková, Jitka Zelenková nebo Dasha, zpěvák Pavel Vítek, herečka Kateřina Brožová, hokejista Dominik Hašek s partnerkou Libuší Šmuclerovou, generální ředitel České televize Petr Dvořák, producent muzikálu Mamma Mia! Peter Kovarčík a další osobnosti.

Natalie Cole prodala během čtyřicetileté kariéry více než 30 miliónů nahrávek. Na hudební cenu Grammy byla nominována celkem 24x, z toho 9x ocenění získala. Její koncertní vystoupení jsou pověstné vytříbeným repertoárem, osobitým šarmem a špičkovým vokálním výkonem. 

16. 7. 2014 18:18 Autor: Herminapress.cz
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.