(Zdroj: Herminapress.cz ) 10x FOTO

Naváží se Regina Rázlová do Gotta a Menzela? Herečka říká:„Mít dítě s mladou milenkou je nezodpovědné!“

Regina Rázlová bude hlavní hvězdou nové hry Mezi úterým a pátkem, kterou připravuje divadlo Ungelt. Hra bude o manželském trojúhelníku. Mladou milenku si zahraje Jitka Čvančarová, manžela Rázlové umělecký ředitel divadla Milan Hein a dceru Sofii zahraje Petra Nesvačilová. Rázlová se na tiskové konferenci nevybíravě vyjádřila na téma věkově nevyvážených mileneckých vztahů.

 „Média nám nastolila takový názor, že vztah staršího muže s mladší ženou je strašně fajn. Ale v těch konečných důsledcích to taková pohádka není! Lidé by si měli uvědomit, že tyto páry dělají ze svých čerstvě narozených dětí budoucí sirotky! Mít v osmdesáti dítě s mladičkou milenkou je podle mě nezodpovědné a bohužel, naše společnost se tváří, že je to v pořádku,“ rozohnila se Rázlová v Ungeltu.

 „Nemám právo strefovat se do někoho konkrétního, do toho mi nic není,“ dodává Rázlová s tím, že nechce soudit a tuto výtku myslí obecně. „Dobře, já neříkám, celebrity možná jsou finančně zabezpečené a tyhle své potomky uživí. Normální lidé je ale mají za vzor a tohle jejich chování přebírají. Co potom s těmi dětmi bez tatínků a bez finančních prostředků bude?“

 

 Po boku Rázlové se po dvaceti letech objeví na pódiu umělecký ředitel Ungeltu Milan Hein, který se netají tím, že hlavní motivací vrátit se na prkna mu byla právě přítomnost Rázlové. „Jako začínající herec jsem měl dva sny: potkat se s Martou Kubišovou a zahrát si po boku Reginy Rázlové,“ říká Hein.

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

17. 4. 2015 14:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.