(Zdroj: Herminapress.cz ) 24x FOTO

Návrhářka Ivana Follová provětrala šatník Dagmar Peckové. Kam koncertní šaty slavné pěvkyně zmizely?

Koncertní šaty vytáhla z šatníku operní pěvkyně Dagmar Peckové návrhářka Ivana Follová. Mohla si to dovolit, protože Peckovou léta obléká a obě pojí dlouholeté přátelství. Šaty se staly součástí autorské módní přehlídky této věhlasné návrhářky a byla mezi nimi také róba, v kterých věhlasná pěvkyně zahajovala chrudimský festival Zlatá Pecka.   

„Na festival jsem pyšná, proto se s Ivanou snažíme vymyslet vždycky nějaké pěkné šatičky, v kterých se tam představím. Letos jsme na festivalu měli vzácné hosty-obrovské talenty devítiletou pianistku Klárku Gibišovou a desetiletou cellistku Naďu Strnadovou. Jsou úžasné,“ pochvalovala si slavná mezzosopranistka na módní přehlídce v pasáži Českého designu v centru Prahy, kde za doprovodu obou děvčat zazpívala.  

Šperkaři Ester Engelová a Marek Odstrčil doplnili svými platinovými klenoty modely Ivany Follové, která přiznala: „Ze začátku jsem chtěla jen navrhovat, nikdy jsem nechtěla dělat zakázky, abych se nemusela s nikým dohadovat. Pak se to obrátilo. Dneska mám zakázek opravdu hodně, díky nim jsem se setkala se spoustou milých a příjemných lidí a už bych neměnila.“  

V pasáži Českého designu můžete po dobu třech měsíců zhlédnout instalaci šatů Ivany Follové a šperků Ester style. Vitrína se bude každý měsíc obměňovat.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz

 

 

1. 11. 2019 13:00 Autor: MH
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.