Ředitelka soutěže Czechoslovak TopModel, modelka Simona Krainová byla podle výpočtů také anorektička. (Zdroj: Herminapress.cz ) 4x FOTO

Nečekané přiznání modelky Simony Krainové: Byla jsem vlastně taky anorektička

Se Simonou Krainovou (42), ředitelkou soutěže Czechoslovak TopModel, jsme se bavili po vyhlášení vítězky této modelingové soutěže pro rok 2015.

Krainová se ostře ohrazuje proti názoru, že finalistky jsou příliš mladé a příliš hubené. Říká, že když v patnácti letech začínala, vypadala velmi podobně. „Jsou mladé a hubené. Jsou přesně podle požadavků zahraničních agentur, splňují jejich kritéria. My nemáme jinou možnost. Když budeme vybírat jiné dívky, stoupnou si tady, zvítězí a pak půjdou domů. A my nechceme nikomu lámat srdce a dávat falešné naděje,“ vysvětlovala otevřeně Krainová.

„Chceme vybírat podle kritérií, která jsou daná zahraničním trendem. A ten je takový. Pokud ho někdo změní, budeme jen rádi. Ale já si nemyslím, že by tyhle dívky trpěly anorexií,“ říká rázně Simona.

„Jsou to normální zdravá děvčata, jen vybíráme mezi dívkami, které jsou štíhlé a vysoké. Ta štíhlost musí být přirozeně daná. Taková, jaká jsem byla já. Bylo mi patnáct, když jsem odcestovala do Paříže a vážila jsem padesát dva kilo. Měřím 176 centimetrů. Když to spočítáte, byla jsem vlastně taky anorektička,“ usmívala se při vzpomínce na své začátky modelka. 

Z letošních finalistek zvolila porota složená ze zahraničních odborníků tři dívky. Vítězkou letošního ročníku se stala Tatiana Zvolská (15), druhé místo obsadila Laura Lukáčová (14) a třetí příčku obsadila Nikola Říhová (16). Tyto mladičké dívky budou tuzemskou krásu reprezentovat na zahraničních molech.  

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

27. 11. 2015 11:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.