(Zdroj: Herminapress.cz ) 6x FOTO

Nechtějte se tam dostat! TV Nova se podívala do ženských věznic! Dokument Holky pod zámkem je od 10. května

Už ve středu 10. května odvysílá televize Nova premiérový díl dokumentární série Holky pod zámkem. Série odhaluje pohled do soukromí a duší žen, které si odpykávají trest v ženských věznicích ve Světlé nad Sázavou, Opavě a Velkých Přílepech. V jednotlivých dílech se diváci dozvědí, co dostalo ženy za mříže a jak se dívají na své trestné činy dnes. Díky štábu diváci nahlédnou do režimu ženských věznic i nepsaných pravidel přežití. Jak se se situací vyrovnává jejich nejbližší okolí a co budou dělat, až je propustí?

„V každém příběhu, který jsme natáčeli, se vás něco dotkne. Žena, která sedí potřetí, se vám svěří, že byla v mládí zneužívána vlastním otcem. Vidíte krásnou holku, které je 20, vyrůstala v normální rodině a život jí zničily drogy, ke kterým se přes přítele dostala ve 14 letech. Mladá holka, které doma její máma vychovává její 2 děti a další 2 mladší dala k adopci. Jsou to tragické příběhy zničených životů, kde společným jmenovatelem bývá špatné rodinné zázemí a drogy. Ale máme tam i příběh vysokoškolačky, která byla účastnicí automobilové nehody, při které zemřel člověk. A to je pro mě nejsilnější příběh, je to něco, co se může stát komukoli a kdykoli. Tenhle příběh je ještě o to zajímavější, že to vypadá, že byla odsouzena za čin, který neudělala,“ dodala výkonná producentka projektu Tereza Krejčí. 

Hned v prvním díle se diváci detailněji seznámí s životním příběhem ženy, která na sebe vzala vinu svého přítele, který na přechodu pro chodce srazil starého muže. Zdánlivě lehká nehoda však měla nedozírné následky a ovlivnila mnoho životů. Jak se se svou vinou vyrovná dobře situovaná žena, která se náhle musí začlenit do vězeňské skupiny a mnoho dalších strhujících příběhů uvidí diváci v nové dokumentární sérii. 

Ve středu 10. května ve 21.35 odstartuje na TV Nova premiérová dokumentární série Holky pod zámkem.

 

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

25. 4. 2017 15:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.