Pořady: Legendární ryby a Indický oceán (Zdroj: Prima ZOOM ) 23x FOTO

Nedostanete o víkendu na ryby? Mrkněte se do fotogalerie na kapitální kousky

Prima ZOOM vám od pátku 29. července nabídne netradiční pohled pod hladinu. Páteční večery vám nachystají pořádné rybí kousky a krále sladkých vod z celého světa. A jaká je skutečná pravda o delfínech a žralocích? Rozhodně vás překvapíme na Prima ZOOM.

Nejen rybáři jásají: od 29. 7. 20.00 – Legendární ryby  od 29. 7. 21.20 – Irský oceán

Skupina francouzských rybářů vyráží do různých koutů světa na lov těch nejzajímavějších druhů ryb. Začneme v Brazílii, kde na ně čeká několik pozoruhodných ryb. Skupina se na osm dní ubytovala u kmene Kamayurů, kteří žijí v naprosté rovnováze s přírodou. V blízkosti jejich obydlí se setkávají tři řeky, a proto je tam ryb dostatek. Mnoho ryb, které jinde nežijí, se tady vyskytuje v hojném počtu. Rybářům se podaří chytit pavony, sumce, aymary, zubatice, úhoře, jednoho kajmana, anténovce i rejnoka. Úlovky jsou krásné, ale dost jich také z háčků uniklo. Každý úlovek byl pro rybáře boj. Všechny ryby byly vyfoceny a pak puštěny zpátky do přírody. 

Rovněž další výpravy budou zajímavé – půjde například o chytání vzácného druhu hadohlavce v Thajsku. V Maroku bude cílem přehrada, kam byli v 90. letech vysazeni kapři, a můžete se těšit na kusy mezi 20–30 kg. A znáte bingu tygří? Také v blízké Francii se dají chytit krásné štiky a co je to za rybu, která měří 233 cm a dá se ulovit na Rhôně? Jsou ale také dny, kdy se nechytí nic, ani malé ryby neberou. Přijměte pozvání na výpravu po světě, prozkoumejte různé rybářské techniky, seznamte se se světovými rybími velikány, ale hlavně poznejte místní krajinu i lidi. 

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

29. 7. 2016 12:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.