Kateřina Kaira Hrachovcová a Betka Stanková (Zdroj: FTV Prima ) 6x FOTO

Nehoda v Přístavu: Stanková autem srazila Hrachovcovou

Do seriálu TV Prima Přístav naskočila nová postava - Jana Koblížková, které se říká Kobliha. Miluje auta a závody a přesně v tomto duchu vjela i do seriálu. Její razantní příjezd měl bohužel nepříjemnou dohru. Závodnici Koblihu hraje Betka Stanková (36).

Kobliha se řítí cestou do Zátoky a nešťastnou náhodou srazí do zabláceného příkopu Milenu Hrdou, tedy Kateřinu Kairu Hrachovcovou (41). Ta si – ubrečená - pouští do sluchátek nahlas hudbu a neslyší, že za ní troubí auto a že jí hrozí nějaké nebezpečí.

Scéna se natáčela začátkem února od sedmi hodin od rána a počasí hrálo režisérovi do karet. Protože pár dní před natáčením slezl sníh, cesta byla zablácená přímo ukázkově. Obě herečky odehrály jen bezpečnou část této scény, přímo při srážce za ně zaskočili kaskadéři. „Scéna pro mě tedy nebyla nijak náročná, horší to měla Katka, která se opravdu musela válet v bahně. Já jí jenom pomáhala vstát,“ říká představitelka závodnice Koblihy. 

„Natáčení tohoto obrazu nebylo úplně příjemné, ale setkání s Betkou Stankovou ano, potkaly jsme se pracovně úplně poprvé,“ říká Kateřina Kaira Hrachovcová. Ta si bahna užila ještě i pár dní poté, kdy v zašpiněném oblečení musela točit ještě návaznou scénu v hospodě, kde už ale byla alespoň v teple ateliéru.

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

29. 3. 2016 14:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.