(Zdroj: Herminapress.cz ) 71x FOTO

Nej sestřička roku 2014 - Tisková konference - Hanka Křížková: Klobouk dolů před sestřičkami!

PRAHA – Zpěvačka Hanka Křížková si nedávno prošla zdravotním martyriem. V průběhu tří let strávila čtyři měsíce po nemocnicích a jednou tolik na rehabilitaci a jak tvrdí, sestřičky jí dodávaly sílu a bez nich by pobyt ve zdravotnických zařízeních zvládala

PRAHA – Zpěvačka Hanka Křížková si nedávno prošla zdravotním martyriem. V průběhu tří let strávila čtyři měsíce po nemocnicích a jednou tolik na rehabilitaci a jak tvrdí, sestřičky jí dodávaly sílu a bez nich by pobyt ve zdravotnických zařízeních zvládala jen těžko.

„Operovali mi kyčelní kloub a koleno a dost jsem si užila. Teď už je všechno lepší a chtěla bych nejen lékařům, ale i sestřičkám poděkovat. Klobouk dolů před nimi. Díky jejich péči, pochopení a profesionalitě jsem nelehká období zvládla,“ nechala se slyšet zpěvačka, která se včera zúčastnila vyhlášení dalšího ročníku soutěže o Nej sestřičku roku 2014, která bude mít finále 4. října v Náchodě. Cílem soutěže je vybrat ne nejkrásnější, ale nejlepší zdravotní sestru z pohledu odborného i lidského.

Do hotelu Majestic, kde akce probíhala, dorazila i herečka Iva Jirešová, která, jak uvedla tolik „zkušeností“ s nemocniční péčí nemá jako Hanka Křížková, ale i ona si velice váží prací sester. „Tolik se o nich nemluví, ale bez jejich starostlivosti a pečlivosti se prostě pacient nemůže obejít,“ uvedla Iva a na místě si vyzkoušela, jak sesterský „chlebíček“ chutná. S grácií a úsměvem obvázala Davida Novotného.

Stejnou prací se blýskla i Daniela Šinkorová a ani ona nezklamala. „Pro mne je sestřička člověkem, který při prvním kontaktu s pacientem rozhodne svým jednáním o tom, zda z něj spadnou obavy, nebo se naopak prohloubí. Já mám zkušenosti jen dobré, a proto jsem ráda přišla tuhle soutěž podpořit a určitě přijedu i na finále. Sestřičky si to určitě za svou práci zaslouží,“ nechala se slyšet Šinkorová. Vyhlášení nového ročníku soutěže se mj. zúčastnili i Bohuš Matuš, Štěpánka Duchková či Míša Nosková.

11. 3. 2014 22:28 Autor: Herminapress.cz
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.