You need to install or upgrade Flash Player to view this content, install or upgrade by clicking here.
(Zdroj: YouTube ) VIDEO

Nejen Gott, ale i Vojtěch Dyk zpívá pro Anděla Páně. A moc krásně! Bude mít slzy na krajíčku!

Pro novou pohádku režiséra Jiřího Stracha Anděl Páně 2 vnikly dvě písně, které zaznějí ve finále celého filmu. Kromě vánočního duetu Andělská, který nazpíval Karel Gotta s dcerou Charlotte Ellou, je to také Modlitba v podání Vojtěcha Dyka. Modlitbu složil autor filmové hudby k Andělu Páně 2 Ondřej Gregor Brzobohatý, text je z dílny Lubomíra Feldeka.

„Vydržte sedět přes titulky, vyplatí se to,“ vzkazuje režisér Jiří Strach, který také natočil s Vojtěchem Dykem klip k Modlitbě. 

Vojtěch Dyk hraje ve filmu Anděl Páně 2 postavu párkaře s vtipnými průpovídkami. Zdánlivě nenápadný prodavač uzenin nakonec však velmi výrazně zasáhne do osudů hlavních hrdinů.

„Já bych asi chtěl být ten párkař. Takový zamilovaný, zakoukaný, ale to vám nemůžu prozrazovat, to až uvidíte, tak mi dáte za pravdu,“ slibuje režisér Jiří Strach.

„Můj první film byla shodou okolností pohádka s panem režisérem Strachem, takže jsem se k tomuto žánru rád vrátil,“ říká Vojtěch Dyk, který si před deseti lety zahrál ve Strachově pohádce Tři životy.

Anděl Páně 2 vzniká v produkci společnosti Marlene Film Production a koprodukci České televize, společností innogy, CertiCon, All Toys, Attack, RTV: Rozhlas a televízia Slovenska. Vznik filmu popořil Státního fond kinematografie.

Anděl Páně 2 vstupuje do kin již tento čtvrtek 1.prosince, distributorem je společnost Falcon. 

 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

29. 11. 2016 11:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.