(Zdroj: Herminapress.cz ) 21x FOTO

Nejkrásnější dívky v republice jsou bez přítele! Přiláká je teď jejich titul a korunka?

Soutěž Dívka roku, která se pravidelně koná v Jičíně, má své vítězky pro rok 2015. Co tři nejkrásnější dívky spojuje je smutný fakt, že ani jedna nemá přítele. Holky prý na chlapy zatím nemyslí a víc je momentálně zajímá svět modelingu.

„Možná zkusím Českou Miss, ale ještě jsem o tom nepřemýšlela. Teď půjdu na gymnázium a pak se rozhodne, co dál. Bavilo by mě ten modeling“ svěřila se hned po vítězství Denisa Czervoniaková, která suverénně obsadila první místo. Mimo jiné porotu zaujala také volno disciplínou, která nevyšla úplně podle jejích představ. „Přihlásila mě maminka s trenérkou z mažoretek. Měla jsem z volné disciplíny trému, ale nakonec to nebylo to tak strašný. I když mi obě ty hůlky během toho spadly, maskovala jsem to s tím, že to tak má být. A jsem spokojená,“ míní patnáctiletá Denisa.

Druhé místo obsadila exotická Katka Tram Anh Nguyen, která teď nejvíc usiluje hlavně o přijetí na konzervatoř. Katku podporovala jak její rodina, tak spolužáci ve škole. „Je to dojemné, spousta emocí se dere na povrch. I když jsem cílevědomá, nikdy bych neřekla, že bych se mohla takhle umístit. Víc mi šlo o to užít si to.“

A slova Katky podporuje také třetí vítězka, nejmladší finalistka, teprve třináctiletá Natália Eiseltová. „Skvělé! Nečekala jsem to, ale bylo to úžasné! Šla jsem do toho hlavně s tím, pořádně si dnešní večer užít. Byly jsme skvělá parta a nijak se neprojevilo to, že jsem byla nejmladší,“ říká ¨Natália, která víc než modelkou chce být zubařkou. Nikdo ale neříká, že modeling nemůže mít jako vedlejšák.

Sledujte také Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz  a facebook.com/aplausin

18. 5. 2015 09:00 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.