Jana Tvrdíková, Jakub Čeřovský (Zdroj: Herminapress.cz ) 19x FOTO

Nejkrásnější mladou Češkou je Jana Tvrdíková - dcera exministra obrany Jaroslava Tvrdíka

Ve Španělském sále Pražského hradu se uskutečnilo finále soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2016 pro Českou a Slovenskou republiku. Nejprestižnější modelingová soutěž na světě, do které se každým rokem přihlásí desetitisíce zájemců z téměř 40 zemí světa, zná nyní jména vítězů pro Českou a Slovenkou republiku.

Stali se jimi Jana Tvrdíková (15)a Jakub Čeřovský (18) za Českou republiku a Alice Niedelská (17) a Robert Haborák (17) za Slovenskou republiku. Vítězové budou reprezentovat své země na světovém finále v Lisaboně, kde si rozdělí garantované smlouvy s agenturou Elite v celkové hodnotě 20.000.000,- Kč.

Překvapením večera bylo vyhlášení vítězky za Ukrajinu, kterou se stala Alina Dementieva. Alina z Ukrajiny odešla za dramatických okolností v loňském roce po vypuknutí vojenských konfliktů. Do soutěže se přihlásila na Slovensku, kde absolvovala i semifinále. Momentálně žije v Českém Krumlově.

Finalisté předvedli to nejlepší z italských a amerických módních domů. Fashion partnerem finálového večera byla již tradičně společnost Luxury Brand Management.

Jako v předchozích ročnících, i tento rok se slavnostního finálového večera zúčastnily topmodelky agentur Elite Prague a Elite Bratislava, například česká vítězka světového finále Elite Model Look 2013 Eva Klímková, dále Linda Vojtová, Denisa Dvořáková a slovenské topmodelky Sasha Gachulincová, Barbora Brušková, Michaela Hlaváčková a další. 

Hudebními interprety finále byly zpěvačka Emma Drobná a herečka a zpěvačka Iva Pazderková. Finálovým večerem provázel herec, moderátor a hudebník Jakub Prachař.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

2. 9. 2016 12:00 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.