Muž roku 2015 Jakub Kraus odletěl na Filipíny bojovat o titul nejkrásnějšího muže planety. (Zdroj: Herminapress.cz ) 4x FOTO

Nejkrásnější muž Česka Jakub Kraus odletěl na světovou soutěž: Už je na Filipínách!

Nejkrásnější muž v České republiky Jakub Kraus (26) konečně odfrčel na vytouženou cestu na Filipíny. Jako vítěz soutěže Muž roku 2015 tam bude hájit naše barvy v mezinárodní soutěži o nejkrásnějšího muže planety.

Na facebookových stránkách požádal před odletem fanoušky o podporu.

„Přátelé, je to tady, odlétám na Filipíny, kde budu reprezentovat Českou republiku na největší mezinárodní soutěži svého druhu Mister International! Posílejte mi pozitivní myšlenky a pojďte se mnou snít jeden obrovský sen! Moc děkuji za podporu, jste úžasní!“ poslal pozdrav z odletové haly pražského letiště Jakub.

Celá show vypukne 30. listopadu v hlavním městě Filipín, Manile. Palce bude svému milému v hledišti držet i jeho přítelkyně Eva Havelková. Ať už soutěž dopadne, jak chce, bude to pro krásný pár nejen nezapomenutelný zážitek, ale i pěkná dovolená

„Po finále Mister International s mou přítelkyní Evčou plánujeme necelých čtrnáct dní zůstat na Filipínách,“ kul plány ještě v Čechách Kraus. 

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

19. 11. 2015 12:30 Autor: sluka
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.