Mister International 2014 Neil Perez o sebe pečuje i na cestách. V Praze navštívil salon Bello. (Zdroj: Herminapress.cz ) 8x FOTO

Nejkrásnější muž světa se předvedl ve spodním prádle: Dámy, daly byste si říct?

Jak už jsme vám včera psali, letošní držitel titulu Mister International Neil Perez (30) je v Česku. Zítra se zúčastní jako porotce finále soutěže Muž roku 2015 v Náchodě.

Tento fešný filipínský policista a model se o sebe stará i na cestách. V Praze mu své služby nabídl salon Bello a Perez si zdejší pohodlí užíval společně s Tomášem Dumbrovským (24), vítězem Muže roku 2014.

Kluci si spolu sedli, jedním z témat, kdy si notovali, bylo spodní prádlo. Perez si velmi oblíbil značku Diesel, bez váhání proto přijal od společnosti Trenýrkárna dárek v podobě luxusních trenýrek.

„Máme podobný salon i u nás, ten navštěvuji pravidelně. Chodím na procedury, jaké jsem absolvoval dnes. Hodně jsem si oblíbil kofeinovou masáž, ta příjemně prohřeje svaly. Dělají mi kosmetiku a starají se mi také o vlasy. Depilace není potřeba, mám chlupy jen na nohách,“ směje se vítěz celosvětové soutěže krásy.

„Jsem určitě muž, který se o svůj vzhled hodně stará. Cvičím, snažím se každý den, nejlépe po ránu. Občas sice není čas, tak využívám prostor pro cvičení, když třeba někde čekám. Někdy si takhle na ulici dám pár dřepů,“ překvapil sympaťák Perez. 

Neil Perez přiznal, že se mu u nás moc líbí, do Prahy by chtěl vzít i svou přítelkyni na romantický víkend.

Sledujte Aplausin na twitter.com/aplausincz @aplausincz a facebook.com/aplausincz.

20. 8. 2015 13:30 Autor: veko
Sipka
Stín
Stín

Stránka aplausin.cz využívá soubory cookies.
Setrvanim na tomto webu, udělujete souhlas k jejich užití.